Team_1

Par Mums

Tas ir unikāls projekts, kas ir izvietots Daugavas upes krastā, ar brīnišķīgu skatu uz Vecrīgu. Šajā projektā ietilpst: dzīvojamais komplekss „Riverside” un mūsdienīgā ēka „Zundas Dārzi”. Ķīpsalas salā ir ļoti labi attīstīta infrastruktūra, un visas sociālai dzīvei nepieciešamas ēkas atrodas dažu minūšu pastaigas tuvumā. Jūs varat katru dienu tīksmināties ar garām peldošiem kuģiem un par arhitektūras darbiem, ar kuriem tik lielā mērā ir slavena Rīga.

Mūsu Projekti

Zundas Darzi Project Image

Zundas Darzi


Projekts, pēc būtības ir dažādu gadsimtu arhitektūru spēle, lielisko stilu pretējību savienojumu. „Riverside” sastāv no 11 apartamentiem, kuru platība ir 80 – 140 kvadrātmetri, un no divstāvu privātmājas. Pa logiem paveras brīnišķīgs skats uz Vecrīgu, ostu un Prezidenta pili. Dzīvojamais komplekss ir uzbūvēts, īstenojot būvniecības un iekšējā interjera visaugstāko kvalitātes pakāpi; sevišķa uzmanība tika pievērsta interjera apdares materiāliem un detaļām.

Riverside Project Image

Riverside Residence


2017. gadā tika pabeigta dzīvokļu mājas būvniecība Ķīpsalā, ar nosaukumu „Zundas Dārzi”, kas tulkojumā skan: „Urbānistiskā māja ar vecmāmiņas dārzu”. Projekts sastāv no trīsstāvu mājas, kurā ir paredzēti 6 dzīvokļi, kuru platība ir no 70 līdz 150m2 un 1700 m2 zemes gabala. Pirmajā stāvā katriem apartamentiem ir koka lievenis ar izeju uz zaļo terasi.

Jaunākās ziņas

Publikācija Dienas biznesā

Ķīpsalā atgriežas jūgendstils. Nav daudz tādu, kas zinās, ka mūsu pilsētas lepnums un īpašā iezīm...

Gan vēstures šarms, gan mūsdienu elpa

Ķīpsala – unikāla Latvijas galvaspilsētas vieta daudzējādā ziņā. Tā ir vieta, kas atrodas Daugava...

Atvērto durvju diena Ķīpsalas Horizonti

Atvērto durvju diena 18.jūlijā, no plkst. 11:00 - 15:00 !
Mob.tālrunis 20202025, Inna