RIVERSIDE  RESIDENCE

 

Vēl viens jauns mūsu uzņēmuma projekts, kas atrodas mājīgā un zaļā Ķīpsalas daļā Daugavas krastā. Ķīpsala ir sala upes vidū iepretim Vecpilsētai, ostai un Valsts prezidenta pilij. Bet vienlaikus tā ir pati mierīgākā un klusākā vieta pašā Rīgas centrā. Cauri Ķīpsalai iet viena no pilsētas galvenajām transporta artērijām - Vanšu tilts. Pašai salai ir lieliski attīstīta infrastruktūra: starptautiskā skola, bērnudārzs, Tehniskā universitāte, baseins, tenisa korti, piestātne jahtām ar 200 vietām, aprīkota pilsētas pludmale, biroju centri, restorāni un daudzas citas priekšrocības.
 
 

 

Projektā  „Riverside Residence” ar iekšpagalma dārzu un autostāvvietu ietilpst 11 augstas klases apartamenti un vienģimenes māja. Apartamentu platība ir no 80 līdz 140 kv. m, privātas mājas platība - 180 kv. m.

Šobrīd pēc celtniecības beigām projektu veidos ēku ansamblis:

1) četrstāvu ēka “Jūgendstilā” (arhitekts Mārtiņš Ņukša) - 7 dzīvokļi;

2) trīsstāvu ēka (19. gadsimta arhitektūras atkārtojums) - 4 dzīvokļi;

3) atsevišķi esoša vienģimenes māja pagalmā, 2 stāvi (mūsdienu 21. gadsimta arhitektūra).

Projekts veido spēli no dažādiem gadsimtiem, lielisku arhitektūras stilu pretstatu spēli. Tas izpildīts augstākajā celtniecības un iekšējā interjera ( A+ kategorija) pakāpē. Tāpat tika izstrādāts augstas klases dizaina projekts. Īpaša uzmanība tika pievērsta apdares materiāliem, interjera un ēkas ārpuses elementiem.

Projekts sekmīgi nodots ekspluatācijā 2017.gada 22 jūnijā.

Rīgas pilsētas Būvvaldes akts Nr.1701739  00100 92.

 

Attīstītājs un pārdēvējs: SIA "BIIG"
Projektētājs: SIA "LDU Kroks"
Arhitekti: Pēteris Blums, Dita Lapiņa
Būvuzņēmējs:  SIA "ALFA 1"